zmolky

Jak odstranit žmolky z oblečení?

Žmolky jsou nepříjemným problémem, který trápí šatníky a sedačky po celém světě. Žmolky jsou nejen nevzhledné, ale také únavné na odstranění. Naštěstí existuje několik způsobů, jak odstranit žmolky z oblečení a sedačky. Čtěte dál a dozvíte se více!

Jak odstranit žmolky z oblečení?

Odstranění žmolků z oblečení může být rychlé a snadné. První věcí, kterou musíte udělat, je vyčesat žmolky viditelné na povrchu oblečení. Používejte jemný kartáč a jemnou rukou, abyste zabránili poškození oblečení.

Poté můžete použít některý ze způsobů odstranění žmolků. Nejjednodušší způsob je použít lepící pásku. Přelepte lepící páskou žmolky a poté je jemně odstraňte. Další možností je použít žehličku. Najděte žmolky a použijte žehličku s horkým vzduchem, abyste je odstranili.

valecek na zmolky

Jak odstranit žmolky z sedačky

Odstranění žmolků ze sedačky může být náročnější než odstranění žmolků z oblečení. Nejprve musíte odstranit všechny viditelné žmolky štětcem nebo kartáčem. Poté můžete použít jednu z následujících metod..

Jednou z možností je použít lepící pásku. Zabalte lepící pásku kolem žmolky a poté ji jemně odstraňte. Další možností je použít teplý vosk. Aplikujte teplý vosk na žmolky a poté je jemně odstraňte.

Poslední možností je použít suchý zmrazovač. Umístěte suchý zmrazovač na žmolky a nechte jej po dobu několika minut působit. Pak žmolky jemně odstraňte.

Zde je podrobný návod, jak odstranit žmolky pomocí odžmolkovače

Shrnutí závěrem

Žmolky jsou nepříjemným problémem, který trápí mnoho lidí. Naštěstí existuje několik způsobů, jak odstranit žmolky z oblečení a sedaček. Ať už používáte lepící pásku, teplý vosk nebo suchý zmrazovač, odstranění žmolků může být rychlé a snadné. Takže se do toho pusťte a buďte zase svobodní od žmolků!

Zdroj obrázků: pixabay.com

Podobné příspěvky