utírání skvrny od čaje

Jak čistit skvrny od čaje s vodou?

Čaj je oblíbený nápoj, proto je tak důležité, abyste věděli, jak efektivně čistit skvrny od čaje. Naštěstí existuje několik způsobů, jak to udělat, takže se nemusíte bát, že skvrna od čaje bude trvalá.

Jak čistit skvrny od čaje s vodou

Nejjednodušším způsobem, jak vyčistit skvrnu od čaje, je použít čistou vodu. Pro tento postup budete potřebovat čistou vodu a měkký hadřík. Začněte tím, že navlhčíte hadřík v čisté vodě a poté skvrnu lehce otřete. Pokud je skvrna hodně zaschlá, můžete přidat trochu mýdla a opět ji otřít. Poté nechte skvrnu vyschnout a vyčistěte ji měkkým hadříkem.

Jak čistit skvrny od čaje s sodou

Soda je dalším účinným způsobem, jak se zbavit skvrn od čaje. Chcete-li to udělat, vezměte trochu sody a promíchejte ji s malým množstvím vody na hladkou pastu. Poté pastu naneste na skvrnu a jemně ji vmasírujte do tkaniny. Počkejte několik minut a poté skvrnu opláchněte teplou vodou.

Jak čistit skvrny od čaje s octem

Octová voda je dalším účinným prostředkem k odstranění skvrn od čaje. Pro tento postup budete potřebovat směs jedné části octa a dvou částí vody. Smíchejte je dohromady a poté skvrnu lehce navlhčete. Poté skvrnu otřete měkkým hadříkem, dokud nebude úplně čistá.

rozlitý čas na stole

Jak čistit skvrny od čaje s bílým vínem

Bílé víno je skvělý způsob, jak odstranit skvrny od čaje. Chcete-li to udělat, vezměte trochu bílého vína a nalijte ho na skvrnu. Poté ji jemně otřete dokud se skvrna nevyčistí. Poté skvrnu opláchněte čistou vodou.

Jak čistit skvrny od čaje s citronovou šťávou

Citronová šťáva je dalším skvělým způsobem, jak se zbavit skvrn od čaje. Chcete-li to udělat, vezměte trochu citronové šťávy a nalijte ji na skvrnu. Poté ji jemně otřete dokud se skvrna nevyčistí. Poté skvrnu opláchněte čistou vodou.

Jak čistit skvrny od čaje se solí

Sůl je dalším účinným způsobem, jak se zbavit skvrn od čaje. Chcete-li to udělat, vezměte trochu soli a přidejte trochu vody do hladké pasty. Poté pastu naneste na skvrnu a jemně ji vmasírujte do tkaniny. Počkejte několik minut a poté skvrnu opláchněte teplou vodou.

čaj na stole

Jak čistit skvrny od čaje s vodkou

Vodka je posledním účinným prostředkem k odstranění skvrn od čaje. Chcete-li to udělat, vezměte trochu vodky a nalijte ji na skvrnu. Poté nechte skvrnu nasáknout a poté ji jemně otřete dokud se skvrna nevyčistí. Poté skvrnu opláchněte čistou vodou.

Vyčištění skvrny od čaje může být časově náročný proces, ale s těmito jednoduchými tipy se můžete rychle zbavit skvrn od čaje. Najděte si postup, který vám nejlépe vyhovuje a skvrny od čaje se budou brzy rozpouštět!

Zdroj obrázků: pixabay.com

Podobné příspěvky