lepidlo

Čištění a odstraňování skvrn od vteřinového lepidla

Vteřinové lepidlo je skvělým produktem pro spojení dvou předmětů dohromady. Je to rychlé, spolehlivé a snadné. Když používáte vteřinové lepidlo, je to skvělé, ale někdy zůstane skvrna po jeho aplikaci. Skvrny mohou být obtížné, ale víme, jak je odstranit.

Jak odstranit skvrny od vteřinového lepidla?

Nejlepším způsobem, jak odstranit skvrny od vteřinového lepidla, je použití speciálního čistidla. Existuje mnoho čisticích prostředků, které jsou speciálně navrženy tak, aby odstranily skvrny od vteřinového lepidla. Tyto čisticí prostředky jsou k dostání v obchodech a jsou velmi účinné.

Pokud nemáte speciální čistící prostředek, můžete použít kombinaci vody a detergentu. Smíchejte vodu a detergent ve sklenici a směs naneste na skvrny. Poté nechte část směsi na skvrny po dobu 10-15 minut. Poté otřete čistou, suchou utěrkou.

Zde se můžete podívat na to, jak můžete rozlepit prsty zalepené vteřinovým lepidlem

Čištění skvrn od vteřinového lepidla

Čištění skvrn od vteřinového lepidla je velmi jednoduché. Nejdříve očistěte místo, kde je lepidlo, měkkým hadříkem namočeným v teplé vodě a mýdlovým roztokem. Poté naneste čistící prostředek na skvrny a nechte jej působit po dobu 10-15 minut. Poté skvrny opláchněte teplou vodou a hadříkem.

Naše doporučení

Před použitím vteřinového lepidla se ujistěte, že povrch, na který budete lepidlo aplikovat, je suchý a čistý. Tím zabráníte tvoření skvrn od lepidla a usnadníte jeho čištění a odstraňování.

Zdroj obrázků: pixabay.com

Podobné příspěvky